Ana Sayfa Blog Instagram Yorum Yazıları Nasıl Kopyalanır?

20.10.2023 tarihinde yayınlandı

Instagram Yorum Yazıları Nasıl Kopyalanır?

Instagram’da yorum kopyalama işlemi son zamanlarda birçok kullanıcı tarafından merak edilen hususların başında geliyor. Bir paylaşımın altında yapılmış olan yorumun aynısını farklı bir kullanıcıya yapmak istiyor ancak çok uzun olmasından dolayı kopyala – yapıştır yöntemiyle yorum paylaşmak istiyorsanız yapacağınız işlemler aslında çok basittir. Basit olmasının yanı sıra da farklı alternatiflerle uygulanabilmesi işinizi fazlasıyla kolaylaştırmaktadır. Biz de söz konusu içeriğimizde sizlere yorum kopyalama işleminin nasıl gerçekleştirildiği başta olmak üzere bu işlemi gerçekleştirirken kullanacağınız alternatif yöntemlerden bahsedeceğiz.

Instagram Yorumlarını Kopyalama Yöntemleri

Instagram’da yazılmış yorumları kopyalama işlemi için değerlendirebileceğiniz iki farklı yöntem vardır. Bu yöntemler;

1- Universal Copy Kullanarak Yorum Yazılarını Kopyalama

Instagram’da yorum yazılarını kopyalamak için herhangi bir ekstra araç kullanmanıza gerek yok demek isterdik ancak ne yazık ki ek araçlar kullanmadan yorumları kopyalamak mümkün değildir. Bu işlem için piyasa sürülmüş kullanım kolaylığı sağlayan ilk program Universal Copy uygulamasıdır.

 • “Universal Copy” uygulamasını “Google Play Store” uygulamasından indirin.

 • Kurulum aşamasına geçin ve kurulum için gerekli olan izinleri verin.

Bu işlemlerin ardından eğer ki Instagram uygulamasından herhangi bir yorum yazısını kopyalamak istiyorsanız tek yapmanız gereken “Bildirim Çubuğu” alanını aşağıya kaydırıp ilgili uygulamayı aktifleştirmektir. Universal Copy tamamıyla ücretsiz bir kullanım sunduğu gibi kullanıcılara sınırsız avantajlar vadetmektedir.

2- Tarayıcı Kullanarak Instagram Yorum Yazılarını Kopyalama

Instagram, uygulama içeriside yer alan hiçbir linki ya da yazıyı kopyalama fırsatı sunmamaktadır. Buna istinaden eğer ki paylaşım altındaki yorumları birebir yazı olarak kopyalamak istiyorsanız yapacağınız işlem için bilgisayar yardımına ihtiyaç duyacaksınız.

 • Tarayıcınızdan “Instagram” platformuna giriş yapın.

 • Yorumlarını kopyalayacağınız gönderiye gidin.

 • Gönderinin altındaki yorumları klasik kopyala – yapıştır yöntemiyle copy – paste yapın.

Hemen ardından sağ tık yardımıyla söz konusu yorumları istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.

Instagram Uygulamasından Yorum Yazıları Nasıl Kopyalanır?

Instagram uygulamasını telefonunuzdan açın ve ardından aşağıdaki işlem adımlarını takip edin. Bu işlem adımlarının ardından rahatlıkla gönderilerin altındaki yorum yazılarını kopyalama işlemi yapabilirsiniz.

 • Yorumlarını kopyalayacağınız paylaşımı açın.

 • Sağ üst kısımdaki “Üç Çizgi” simgesine dokunun.

 • “Bağlantı Kopyala” diyerek gönderi bağlantısını kopyalayın.

 • Telefonunuzdaki internet tarayıcısını açın.

 • Bağlantıyı tarayıcıya yapıştırın.

 • Buradan söz konusu yorumları dilediğiniz gibi kopyalayabilirsiniz.

Bu içeriğimizde sizlere Instagram’da yer alan yorumları kopyalama işlemiyle ilgili detaylı bilgilerin aktarımını sağladık. Siz de kopyaladığınız yorumları kendi fotoğraflarınıza tamamıyla gerçek kişiler tarafından aktif olarak kullanılan hesaplar aracılığıyla yaptırmak istiyorsanız yorum satın al paketlerimizi tercih edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yıldız Ver:
 

Yorumlar (0)

Paket Favorilere Eklendi