Ana Sayfa Blog İnstagram Video Görüntüleyenleri Görme

20.10.2023 tarihinde yayınlandı

İnstagram Video Görüntüleyenleri Görme

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram, zaman zaman getirmiş olduğu güncellemelerle birlikte kullanıcılarına birbirinden önemli özellikler sunmaya başladı. İlk çıktığında sahip olunan profil içerisinde sadece fotoğraf paylaşımı gerçekleştirilirken günümüzde profilinizde videolu içerikler, gifler, kısa filmler ve 60 dakikalık videolar paylaşabiliyorsunuz. Her bir özellik gün geçtikçe kullanılmaya başlandı ve kısa süre içerisinde herkes tarafından beğenildi. Her ne kadar durum böyle olsa da instagram kullanıcı gizliliğine fazlasıyla önem veren bir platform olduğu için bu platform içerisinde videoyu izleyenler ve diğer içerikleri görüntüleyenleri görmek mümkün olmuyor. Biz de içeriğimizde söz konusu engeli ortadan kaldırmak için yapılması gerekenleri tek tek sizlere açıklıyoruz.

Instagram Video İzlenme Nedir?

Instagram’da her kullanıcı sahip olduğu profilden takipçilerinin izlemesi için videolar paylaşabiliyor. Bu videoların süresi geçmişte 15 saniye ile sınırlıyken artık 60 saniyeye kadar uzatıldı ve daha etkileyici içerikler paylaşılmaya başladı. Instagram profilindeki her türlü paylaşımın video izlenme sayısı, türk beğeni sayısı ve buna benzer metriklerini rahatlıkla gözlemleyebildiğiniz gibi yeni gelen güncellemelerle birlikte de profilinizde paylaştığınız videoların izlenme sayılarını da görüntüleyebilir hale geldiniz. Bir kullanıcı olarak bakıldığında videoyu izleyenleri görme işleminin ne kadar önemli olduğunu bildiğimiz için sizlere bu işlemi gerçekleştirirken değerlendirmeniz gereken adımlardan bahsedeceğiz.

  • Instagram’a giriş yaptıktan sonra sağ alt köşedeki “Profil Resmi” simgesine dokunun.
  • Profilinize ulaştıktan sonra paylaşımlarınız arasında videoyu kimlerin izlediğini öğrenmek istediğiniz içeriği bulun.
  • Hemen alt kısmında yer alan “Şu Kadar Kişi İzledi” seçeneğine dokunun.

Bu adımların ardından artık paylaştığınız videoyu kimler izledi sorusunun yanıtı bir liste olarak karşınıza çıkacaktır. Her ne kadar durum böyle olsa da söz konusu izleyenleri açık bir şekilde görmeniz mümkün olmayabilir. Instagram gizlilik politikası gereğince videoyu izleyenleri görme işlemini sadece sizi takip eden kişilerle sınırlı tutuyor. Bu sebeple de tüm izleyen kişileri görmeniz mümkün olmuyor.

Instagram Video Görüntüleyenleri Görme Yolları Var Mı?

Instagram’da her kullanıcı gibi siz de videoyu izleyenleri görme işlemini gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Bu sebeple de internet araması sonucunda karşınıza birçok video izleyenleri görme programı çıkacak ve bu programlar sayesinde söz konusu izleyenleri görmenin mümkün olduğu söylenecek. Hiçbir şekilde bu gibi bir durum mümkün olmadığı gibi hesabınız için birçok zararlı durumu ortaya çıkarabilir. Bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için video izleyenleri görme adı altında paylaşılan programları kullanmamalı, sizden hesap şifresi gibi buna benzer bilgileri istediklerinde söz konusu bilgileri paylaşmamalısınız.

Instagram Video İzlenme Satın Aldım, Kimlerin İzlediği Belli Mi?

Instagram’da video izlenme satın al hizmetlerinden yararlanmış ve paylaştığınız videonun izlenme sayısını oldukça arttırmışsanız söz konusu hizmetin ardından videolarınızı görüntüleyen kişileri merak edebilir, bunları tespit etmeye çalışabilirsiniz. Her ne kadar bizler gerçek hesaplar aracılığıyla sizlere video izlenme hizmeti veriyor olsak da videoyu izleyenleri görmek hiçbir şekilde mümkün olmayacaktır. Bu sebeple de söz konusu internette dolaşan fake hesapları kullanmaktan uzak durmalı ve gelen izlenmeler sayesinde ortaya çıkan popülerliğin keyfine varmalısınız.

İlginizi Çekebilir: Instagram Videomu Kimlerin İzlediğini Nasıl Görebilirim?

Instagram Video Görüntüleyenleri Tespit Etme Ne Zaman Gelecek?

Instagram’da video izleyenleri görme işlemini gerçekleştirmek istiyor ancak bu işlemi gerçekleştirirken ne yazık ki doğru adımlar atamıyorsanız bizler bu noktada sizlere birçok işlemi sunuyoruz. Instagram günden güne kendini geliştiren bir yapıya sahip olduğu için söz konusu özelliğin kısa süre içerisinde geleceğini ve artık video görüntüleyenleri görme işlemini gerçekleştirebileceğinizi söyleyebiliriz. Bir süre daha bekleyerek videoyu izleyenleri görüntüleme işlemini mümkün hale getirebilirsiniz.

Yorum Yap

Yıldız Ver:
 

Yorumlar (0)

Paket Favorilere Eklendi